Lyžařské pobyty 2020/21 v přípravě

08. 08. 2020

Milí lyžaři a snowboarďáci!
Zdravíme Vás, nevzdáváme se a pilně pracujeme na nové nabídce!
Buďte zdrávi, sledujte nás ...brzy začneme vyjíždět s novými cenami!

 My totiž věříme, že virus lyžaře nezastaví a jdeme do toho a makáme přes všechny pochybnosti a nejistotu, která nás obklopuje. Jsme přesvědčeni, že sportovní srdce lyžaře a snowboarďáků se nikdy nevzdává a že zase společně zdoláme i tuto nepřízeň a budeme sjíždět 1. varhánkovou stopu na prosluněných italských sjezdovkách jako dříve.

Uděláme maximum pro Vaše bezpečí, alespoň co v našich silách bude. S partnery jednáme o co nejflexibilnější a nejlepší podmínky.
Buďte s námi i v této nelehké době a my společně s Italy, kteří se už teď na Vás moc těší uděláme maximum pro spokojenou dovolenou!

Mockrát děkujeme za Vaše pochopení!
Pokud již nyní máte konkrétní představu o Vaší dovolené, neváhejte se na nás obrátit, nezávazná rezervace nic nestojí. Jakmile budeme znát podmínky skipasů, ihned začneme vyjíždět s cenovkama. Prosíme o strpení, protože vše je trošku komplikovanější a pomalejší než dřív.

Pěkný den a krásné léto, buďte veselí a v pohodě. Jak říkají Italové ... Andrá tutto bene .... Vše půjde dobře

team ravascletto.cz

forline Promotour

twitter FB G+ Instagram youtube

telefon Tel.: 515 915 290

Dovolujeme si Vás upozornit, že naše cestovní kancelář FOR-LINE tour je řádně pojištěna pro případ úpadku, a to v rozsahu a za podmínek stanovených zákonem č. 159/99 Sb.

Osobní údaje

Nastavení cookies

ACKA cest

 

 

Top